biuro_langea@wp.pl

793 079 330

z języka
na język

Błyskawiczna wycena on-line

Załącz tekst i pozwól nam przedstawić ofertę na jego przetłumaczenie. Odpowiemy do 30 minut!
Dane kontaktowe
Informacje o zleceniu

captcha

Tłumaczenia umów

Internetowe biuro tłumaczeń Langea w szczególności zajmuje się tłumaczeniem umów:

kupna,

sprzedaży,

najmu,

dzierżawy,

zamiany,

leasingu,

kredytowych,

pożyczkowych,

w kwestii darowizny,

użyczenia,

dostawy,

ubezpieczeniowych,

przewozu,

spedycji,

przechowywania,

składu,

o pracę – na okres próbny, na czas określony, na czas nieokreślony, o dzieło, zlecenie,

kontraktowych,

układowych.

Biuro tłumaczeń Langea oferuje profesjonalne tłumaczenie umów różnego rodzaju z języka polskiego na angielski i z angielskiego na polski. Nasi tłumacze już od wielu lat specjalizują się m.in. w tego typu zleceniach. Umowy handlowe, spółek, cywilne – każdego dnia zawieranych jest mnóstwo z nich. To, co je wyróżnia, to specyficzny język, najczęściej prawniczy. Aby odpowiednio zabezpieczyć własny interes, warto zdać się na rzetelnych tłumaczy. W takim przypadku bowiem dokładnie przełożona treść może ochronić przed niepotrzebnymi kłopotami prawnymi czy finansowymi.

Tłumaczenia umów – szeroki zakres usług

Podejmujemy się również tłumaczenia umów ugód, porozumień czy umów transakcyjnych. Żaden z tych dokumentów nie stanowi problemu dla naszych specjalistów ani pod względem tematyki (branży), ani formy, w jakiej jest przedstawiony.

Wierny przekład

Podczas tłumaczenia umów ważny jest nie tylko wierny, merytoryczny przekład, ale także zachowanie właściwej warstwy językowej. Spełniamy w tym zakresie najwyższe standardy, a nasi tłumacze i korektorzy kilkakrotnie weryfikują przekładaną treść, zanim trafi ona do klienta.

Nasza oferta w zakresie tłumaczeń umów kierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i klientów biznesowych. Obsługujemy bowiem osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą oraz korporacje czy spółki prawa handlowego. Zlecenia na przekłady różnych dokumentów wykonujemy jednorazowo, jak i w ramach stałej umowy o współpracy. W zakresie tłumaczenia umów z i na język angielski oferujemy dodatkowo bardzo atrakcyjny cennik.