biuro_langea@wp.pl

793 079 330

z języka
na język

Błyskawiczna wycena on-line

Załącz tekst i pozwól nam przedstawić ofertę na jego przetłumaczenie. Odpowiemy do 30 minut!
Dane kontaktowe
Informacje o zleceniu

captcha

Tłumaczenia specjalistyczne

Do najczęściej tłumaczonych przez nas tekstów specjalistycznych z i na język angielski zaliczyć można m.in.:

dokumenty o charakterze naukowym,

dokumentacje oprogramowania,

specyfikacje techniczne produktów,

dokumentacje konstrukcyjne,

katalogi laboratoryjne,

instrukcje obsługi maszyn,

instrukcje obsługi urządzeń przemysłowych,

instrukcje obsługi sprzętu motoryzacyjnego,

dokumentacje naukowo-techniczne,

opisy patentowe,

podręczniki użytkownika,

procesy technologiczne,

dokumenty związane z procesami produkcji,

prace magisterskie i doktoranckie.

Do dyspozycji klientów jest specjalistyczny zespół tłumaczy, którzy na swoim koncie ma już wiele tego typu zrealizowanych zleceń.

W odróżnieniu od tłumaczeń zwykłych, tłumaczenia specjalistyczne wymagają znajomości różnych dziedzin naukowych – ich specyficznego języka, posługiwania się różnego rodzaju terminologią. Teksty specjalistyczne to również dokumenty, które wykorzystywane są w wielu branżach – zwłaszcza produkcyjnej czy technologicznej. Wiedza z tego zakresu jest podstawą do tłumaczeń specjalistycznych. Rozbieżność tematyczna jest bowiem bardzo szeroka – od programów komputerowych, przez bilanse finansowe, aż po nomenklaturę medyczną. Nad poprawnością merytoryczną i językową czuwają jednak najlepsi eksperci. Większość tekstów specjalistycznych, które do nas trafia, to tłumaczenia z lub na język angielski.

Jakość i cena

Cennik, który proponujemy w zakresie tłumaczeń specjalistycznych z i na angielski, jest bardzo konkurencyjny. Podajemy w nim szacunkowe kwoty, a każda oferta jest ostatecznie indywidualnie wyceniana ze względu na ilość stron do przetłumaczenia, rodzaj tekstu, który ma być przełożony, jak i czas, jaki trzeba będzie poświęcić na realizację tej czynności. Gwarantujemy, że wszelkie teksty prawnicze, naukowe, finansowe i inne konsultujemy ze specjalistami z danej branży, aby każdy klient miał pewność, że jego zlecenie zostało zrealizowane na najwyższym poziomie. Zachęcamy do szczegółowego poznania naszego cennika w zakresie tłumaczeń specjalistycznych i innych!