biuro_langea@wp.pl

793 079 330

z języka
na język

Błyskawiczna wycena on-line

Załącz tekst i pozwól nam przedstawić ofertę na jego przetłumaczenie. Odpowiemy do 30 minut!
Dane kontaktowe
Informacje o zleceniu

captcha

Tłumaczenia dokumentów

Powierzyć nam można tłumaczenie dokumentów medycznych, prawniczych, technicznych i innych, takich jak np.:

akt urodzenia,

akt zgonu,

świadectwo ślubu,

świadectwo pracy,

umowa o pracę,

umowa ubezpieczeniowa,

umowa o kredyt,

cesje,

oferty,

zaświadczenia,

oświadczenia,

dokumentacja medyczna (kliniczna) – wypisy ze szpitala, wyniki badań itd.,

dokumenty samochodowe – np. w przypadku rejestracji pojazdu,

dokumentacja techniczna,

regulaminy BHP, pracownicze itd.,

dokumenty sądowe i procesowe,

dyplomy ukończenia uczelni itp.

Do dyspozycji klientów jest specjalistyczny zespół tłumaczy, którzy na swoim koncie ma już wiele tego typu zrealizowanych zleceń.

Jedną ze specjalizacji biura tłumaczeń Langea jest tłumaczenie różnego rodzaju dokumentów. Pisma urzędowe, bankowe, ubezpieczeniowe czy handlowe przekładamy z języka polskiego na wiele innych języków, jak również wykonujemy tłumaczenia na język polski. To usługi, które dedykujemy osobom prywatnym oraz klientom biznesowym. Jesteśmy doskonale przygotowani merytorycznie i językowo do tego, aby zmierzyć się z każdym dokumentem, który zostanie nam przekazany do translacji. Współpracujemy w tym zakresie ze specjalistami z różnych dziedzin, którzy czuwają nad tym, aby tłumaczone dokumenty nie zawierały ani błędów merytorycznych, ani językowych.

Tłumaczenia przysięgłe i zwykłe

W zależności od potrzeb klienta możemy zaoferować zarówno tłumaczenia dokumentów zwykłe, jak i przysięgłe. Te ostatnie uwierzytelnione są dodatkowo pieczęcią tłumacza, który jest osobą zaufania publicznego. Każdy przetłumaczony dokument jest dokładnie sprawdzany zanim zostanie przesłany klientowi.

Zlecenia online – szybkość działania

Realizujemy zlecenia dla klientów z całej Polski. Świadczymy usługi online, co znacznie ułatwia składanie zamówień i przyspiesza ich realizację. Wykonujemy je w trybie normalnym lub przyspieszonym, jeśli klientowi bardzo zależy na czasie. Z reguły jednak tłumaczenie dokumentów zajmuje ok. 2 dni robocze.