biuro_langea@wp.pl

793 079 330

z języka
na język

Błyskawiczna wycena on-line

Załącz tekst i pozwól nam przedstawić ofertę na jego przetłumaczenie. Odpowiemy do 30 minut!
Dane kontaktowe
Informacje o zleceniu

captcha

O nas

Jako biuro tłumaczeń jesteśmy nowoczesną, dobrze prosperującą firmą. Staramy się utrzymać nasze usługi na jak najwyższym poziomie, zachowując przy tym odpowiedni stosunek jakości do ceny. Siedziba firmy mieści się w Ziębicach, około 60 km na południe od Wrocławia. Ludzie są największym kapitałem każdej firmy, a więc wybieramy najbardziej wykwalifikowanych pracowników, wśród których są tłumacze techniczni oraz inni specjaliści wywodzący się ze środowisk akademickich. Dzięki kilkuletniej współpracy wybraliśmy ludzi, którzy odpowiednio sprawdzili się na swoich stanowiskach. Są to osoby będące specjalistami w swoim fachu.

OBSZAR DZIAŁALNOŚCI ZWIĄZANEJ Z TŁUMACZENIAMI

Zakres naszej działalności: – tłumaczenia: pisemne zwykłe oraz specjalistyczne, – redakcja i korekta tekstów, w tym tekstów klienta oraz tekstów przez nas tłumaczonych, – prace edytorskie i obróbka grafiki – dokładne odwzorowanie wyglądu tłumaczonych dokumentów i elementów graficznych wraz z obróbką grafiki,

SPECJALISTYKA TŁUMACZENIA

Specjalizujemy się w tłumaczeniu tekstów pisemnych przy wykorzystaniu wiedzy z zakresu nauk przyrodniczych. Nasza oferta skierowana jest do szerokiej rzeszy klientów instytucjonalnych oraz osób prywatnych. Wykonujemy także tłumaczenia zwykłe popularnych tekstów dla firm. Od początku działalności przetłumaczyliśmy tysiące dokumentów, głównie o tematyce medycznej, farmaceutycznej, biotechnologicznej i chemicznej oraz szereg standardowych pism urzędowych.